Szukaj

Pogoda

Aktualna lista zgłoszeń PPAiK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 29 Kwiecień 2009 22:13

Aktualna lista zgłoszeń. Jednocześnie przypominamy, iż w czwartek 30 kwietnia

upływa pierwszy termin zgłoszeń.

           
Lp. Kierowca Pilot Auto Klasa  Klub
1. Marcin Buczek Maciej Krzysik Fiat 126p K1 AK Opolski
2. Łukasz Zaborowski Patryk Jeremiasz Opole Astra K4 NZ - Kobyla
3. Paweł Osinka Mateusz Byczkiewicz Fiat SCS K2 AK Szczeciński
4. Adrian Grodzki Sławomir Koszuta Hodna Civic K3 AK Szczecin
5. Tomasz Szwarc Bartłomiej Szwarc Fiat CCS K2 AK Opolski
6. Tomasz Wojtowicz Przemysław Pełechacz Hodna Civic K3 NZ - Ziębice
7. Maciej Kilański Paweł Wyszyński Fiat CC  K2 AK Polski
8. Sławomir Nowakowski Jakub Kowalczyk Fiat SC K2 AK Szczecin
9. Jacek Bobik Damian Dyrcz Fiat SC K2 NZ - Wadowice
10. Robert Bartosik Wojciech Kolaczek VW Polo   AK Opolski
11. Włodzimierz Wesołek Bartosz Wesołek Honda  Civic K3 AK Szczecin
12. Grzegorz Górski Katarzyna Myrda Mitsubischi Colt K3 AK Opolski
13. Paweł Nowak   Fiat SC K2 KM Zielona Góra
14. Barbara Kraus       AK Opolski
15. Tomasz Zborowski  Agata Naszyniec Fiat SC K2 AK Ziemi Kłodzkiej
16. Daniel Chmurski  Marcin Kurdziel Peugeot 106 K3 AK Ziemi Kłodzkiej
17. Piotr Andrejszyn Maciek Biernacki Mitsubischi Colt K3 NZ - Krapkowice
18. Marek Giziński Szymon Kruków BMW 325 Gośc Eltrans Rally Team
19. Piotr Rupnicki Paweł Fiałka Fiat 126p K1 AK Opolski
20. Paweł Oliński Adam Dziurgot     AK Opolski
21. Jacek Węcławski Tomasz Kowalik Opel Astra K4 AK Chełmski
22. Tomasz Turczyński Potaż Marcin Opel Corsa K2 AK Szczecin
23. Marcin Scheffler Szymon Marciniak Citroen Saxo K3 AK Wielkopolski
24. Marek Bac Paweł Ignaszewski Fiat 126p K1 AK Dolny Śląsk
25. Łukasz Kociara  Andrzej Englert Opel Kadett K4 NZ - Strzelin
26. M. Klosiński       ?
27. Mirosław Magryta Jarosław Balasa Fiat SC K2 AK Ziemi Kłodzkiej
28. Jacek Szpilak Tomasz Frącz Fiat 126p K1 AK Opolski
29. Adam Fait Tobiasz Wąski Fiat 126p K1 AK Opolski
30. Rafał Zmuda Michał Małek Fiat 126p K1 AK Opolski
31. Mariusz Zmuda Maria Małek Daewoo Tico K1 AK Opolski
32. Krzysztof Szumigaj Dariusz Wróbel Fiat 126p K2 AK Opolski
33. Kamil Hasij Damian Gnusowski Honda Civic K3 AK Opolski
34. Krzysztof Podhrebelny Jakub Sienkiewicz Fiat 126p K1 OSA Opole
35. Piotr Maniecki Anna Jagieło Fiat 126p K1 OSA Opole
36. Paweł Bis Marcin Tlałka Suzuki Sfiwt K6  Nysa
37. Zbigniew Bartosik Marcin Kula Opel Astra K4 AK Opolski
38. Tomasz Kurowski Krzysztof Kręcidło FSO Polonez K3 NZ Opole
39. Łukasz Miłek Paweł Wilczek Honda Civic K3 AK Opolski
40. Michał Dzik Adam Miszkiewicz Fiat 126p K1 NZ Opole
41. Przemysław Jandziak Paweł Jandziak Fiat 126p K1 AK Opolski
42. Dawid Żak Krzysztof Skowroński Suzuki Sfiwt K6  AK Opolski
43. Krystian Klimek Mateusz Klimek Fiat 126p K1 NZ - Tarnów Opolski
44. Maciej Szczudło Marek Kotula Fiat 126p K1 AK Opolski
         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
      

 

 

Przekaż nam 1%

Współpraca

Stop Pijanym Kierowcom

Valid XHTML and CSS.